کشتی کلاسیک زنان در سطح بین‌المللی طرفدار زیادی ندارد
کشتی کلاسیک زنان در سطح بین‌المللی طرفدار زیادی ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی آلیش کشورمان در مسابقات جایزه بزرگ جام ارکینبایف قرقیزستان با کسب ۳ مدال طلا و ۳ مدال نقره به کار خود پایان داد. سرمربی تیم آلیش بانوان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم ملی زنان گفت: پس از برگزاری مسابقات کشوری در سال گذشته یک مرحله اردو […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی آلیش کشورمان در مسابقات جایزه بزرگ جام ارکینبایف قرقیزستان با کسب ۳ مدال طلا و ۳ مدال نقره به کار خود پایان داد.
سرمربی تیم آلیش بانوان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم ملی زنان گفت: پس از برگزاری مسابقات کشوری در سال گذشته یک مرحله اردو برگزار شد و سپس اردوها به دلیل مثبت شدن تست کرونای ملی پوشان و نیز پیک کرونا لغو شد اما با ملی پوشان در تماس بودیم و هر ماه برنامه تمرینی را به آنان ارائه می دادیم.
آنا براتی ادامه داد: به همین دلیل آمادگی ملی پوشان در وضعیت خوبی قرار داشت تا اینکه پیش از اعزام به مسابقه جایزه بزرگ دو مرحله اردو را برگزار کردیم خوشبختانه توانستیم در این رقابت ها که سطح کیفی خوبی داشت نتایج قابل قبولی کسب کنیم.
وی تاکید کرد: به عنوان مربی در مسابقات زیادی حضور داشته ام و این نخستین بار بود به عنوان سرمربی هدایت تیم را پذیرفتم. سطح کیفی مسابقات بالا بود و ملی پوشان جنگیدند و با وجود حضور قرقیزستان که حرف نخست را در جهان می زند و نیز تیم های قزاقستان و اوکراین موفق شدیم سه طلا و سه نقره به دست آوریم. البته اگر ناداوری رخ نمی داد طلای بیشتری به ارمغان می آوردیم.
سرمربی تیم آلیش در مورد فعالیت های تیم ملی در آینده گفت: منتظر تقویم اتحادیه جهانی هستیم تا بر اساس آن هدف گذاری خود را برای مسابقات جهانی انجام دهیم. مسابقات جایزه بزرگ محک خوبی بود تا بتوانیم بر اساس آن برنامه ریزی کنیم.
براتی درباره فعالیت های کشتی کلاسیک زنان نیز گفت: کشتی کلاسیک زنان در سطح کشوری و مسابقات لیگ برگزار می شود اما در سطح بین المللی خیر چرا که تعداد کشورهای مشتاق به این رشته زیاد نیستند.