فعالیت‌های جهادی در استان بوشهر حمایت و تقویت شود
فعالیت‌های جهادی در استان بوشهر حمایت و تقویت شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: فعالیت‌های جهادی در استان بوشهر حمایت و تقویت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر پنجشنبه در نشست با فعالین جهادی استان بوشهر اظهار داشت: فعالیت جهادی و حضور در اردوهای جهادی یک کار خدایی است و آثار و برکات فراوانی در زندگی دارد.
وی حرکت‌های جهادی را شخصیت‌ساز دانست و خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی نماد تلاش خداپسندانه در عرصه خدمت به مردم هستند و مردم قدر این حرکت‌ها را می‌دانند.
امام جمعه بوشهر با تاکید بر حمایت مسئولان از گروه‌های جهادی اضافه کرد: فعالیت گروه‌های جهادی باید از جهت کیفی در عرصه‌های مختلف ارتقا پیدا کند.
وی با اشاره به اهمیت حضور طلاب و روحانیون در فعالیت‌های جهادی و با بیان اینکه طلاب همواره در خدمت گروه‌های جهادی برای فعالیت‌های فرهنگی هستند، تأکید کرد: لازم است در کنار فعالیت‌های جهادی، کار فرهنگی نیز انجام گیرد.
آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: مسئولان وظیفه دارند از گروه‌های جهادی حمایت کنند اما اگر حمایت نکرده و پای کار نیامدند شما کار خودتان را بکنید و دست از کار نکشید.
وی با تاکید بر اینکه در فعالیت‌های جهادی باید کارهای فرهنگی و تربیتی همراه با برنامه‌های عمرانی انجام شود، افزود: در هر منطقه‌ای می‌روید هم کار عمرانی کنید هم فرهنگی و منابع انسانی همان منطقه را پای کار بیاورید.
این نشست به همت قرارگاه جهادی افسران ولایت با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر برگزار شد و فعالین جهادی استان ضمن ارائه گزارش به بیان نظرات و مشکلات روستاهای استان از جمله عوامل فقر در روستاها و مشکلات آب استان پرداختند.