عباسی: وضعیت استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است
عباسی: وضعیت استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است

به گزارش خبرنگار مهر، سعید عباسی پیش از حضور در جلسه اضطراری مدیران فوتبال برای رسیدگی به شرایط سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل گهر که از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده تلقی می‌شوند، لحظاتی با خبرنگاران گفتگو کرد. عباسی در پاسخ به این سئوال که آیا مهلت AFC به ایران تا روز دوشنبه تنها […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید عباسی پیش از حضور در جلسه اضطراری مدیران فوتبال برای رسیدگی به شرایط سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل گهر که از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده تلقی می‌شوند، لحظاتی با خبرنگاران گفتگو کرد.
عباسی در پاسخ به این سئوال که آیا مهلت AFC به ایران تا روز دوشنبه تنها برای گل گهر در نظر گرفته شده است یا استقلال و پرسپولیس را هم شامل می‌شود؟ گفت: برای هر سه باشگاه است.
وی افزود: مسائل گذشته انباشته شده است. شانس این دو مدیرعامل (استقلال و پرسپولیس) است. کار از دست ما خارج است. شرایط را کنفدراسیون آسیا گفته و دست آنها است.
رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای خاطرنشان کرد: ببینیم می‌شود با نامه نگاری درستش کرد یا نه!
عباسی درباره اینکه چرا چندان به این موضوع امیدوار نیست، گفت: امسال کنفدراسیون فوتبال آسیا سخت گرفته است.
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال جریمه فدراسیون فوتبال هم تصریح کرد: اگر فدراسیون خلاف واقع گفته باشد جریمه می‌شود وگرنه اگر درست شرایط را رصد کرده باشد مشکلی پیش نمی‌آید.
رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای در پایان در خصوص اینکه اگر استقلال، پرسپولیس و گل گهر شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا نکنند وضعیت ایران در لیگ قهرمانان آسیا چطور خواهد بود؟ گفت: در این صورت فقط سپاهان و فولاد در لیگ قهرمانان شرکت می‌کنند.