شخصی سازهای پرند و پردیس چند؟
شخصی سازهای پرند و پردیس چند؟

میانگین قیمت خانه های ویلایی در شهرهای پرند و پردیس بسیار بالاتر از میانگین قیمت مسکن های مهر در این منطقه است به طوری که یک خانه ویلایی با متراژ ۲۰۰ متر در شهر پرند ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نرخ های خانه های ویلایی در شهرهای پرند و پردیس بسیار بالاتر از میانگین قیمت مسکن های مهر در این شهر ها است به طوری که یک واحد مسکونی ویلایی ۴۰۰ متری در شهر پردیس در حال حاضر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است و یک خانه ویلایی ۵۰۰ متری نیز در این منطقه ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
بیشتر بخوانید:
قیمت مسکن مهرهای پردیس میلیاردی شد/ جدول قیمت‌ها
هشدار به خریداران ارزهای دیجیتال/ سرمایه تریدرهای ایرانی در معرض خطر است
میانگین قیمت واحدهای آپارتمان های شخصی ساز این منطقه نیز بالاتر از میانگین قیمت مسکن های مهر این منطقه است به طوری که یک واحد ۹۸ متری در پردیس در حال حاضر یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و یک واحد ۸۰ متری نیز یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
میانگین قیمت خانه های ویلایی در شهر پرند نیز بسیار بالاتر از میانگین قیمت مسکن های مهر این منطقه است به طوری که یک خانه ویلایی ۵۰۰ متری در این منطقه ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
قیمت روز شخصی ساز های پرند و پردیس در جدول زیر امده است:

۲۲۳۲۲۷