تکریم و احترام ارباب رجوع  اولویت همه مسئولان شهرستان گناوه باشد
تکریم و احترام ارباب رجوع  اولویت همه مسئولان شهرستان گناوه باشد

گناوه- فرماندار گناوه گفت: تکریم و احترام ارباب رجوع و تسهیل در انجام امور مردم باید اولویت همه مسئولان و دستگاه‌های شهرستان گناوه باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی صفری صبح پنج شنبه در نشست با امام جمعه گناوه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و روند پیشرفت کارها اظهار داشت: حضور میدانی در سطح شهرستان و بازدید سرزده از ادارات و دستگاه‌های مختلف در دستور کار این فرمانداری و یکی از برنامه‌های اولویت دار است که از بدو تصدی این مسئولیت در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: تاکنون از چندین اداره به صورت سرزده و از نزدیک بازدید شده است که این برنامه مستمر و شامل همه ادارات و نهادهای شهرستان خواهد شد.

فرماندار گناوه افزود: تکریم و احترام ارباب رجوع و تسهیل در انجام امور مردم باید اولویت همه مسئولان و دستگاه‌های شهرستان باشد و در بازدیدها و دیدارهای صورت گرفته تکریم و احترام و خدمات رسانی صادقانه به مردم مورد تاکید قرار گرفته است.
وی گفت: دیدار با صنوف و اقشار مختلف در شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات و بهره مندی از نظرات آنها نیز در دستور کار قرار دارد.
وی یادآور شد: خدمت رسانی به مردم مایه افتخار همه ما است همه تلاش ما این است که بتوان در راه خدمت به مردم قدم‌های مثبتی برداشت.