باید در جام حذفی تمرکز داشته باشیم/ با تیمی گمنام بازی داریم
باید در جام حذفی تمرکز داشته باشیم/ با تیمی گمنام بازی داریم

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دیدار پرسپولیس و ویستا توربین تهران در یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور گفت: جام حذفی را در پیش داریم. اولین بازی جام حذفی است و در این جام نکته مهم داشتن تمرکز و غافلگیر نشدن است. مقابل یک تیم ناشناخته بازی داریم […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دیدار پرسپولیس و ویستا توربین تهران در یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور گفت: جام حذفی را در پیش داریم. اولین بازی جام حذفی است و در این جام نکته مهم داشتن تمرکز و غافلگیر نشدن است. مقابل یک تیم ناشناخته بازی داریم که قطعاً با انگیزه بالایی در این بازی خواهند داشت.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: قطعا تلاش زیادی می‌کنند تا بازی خوبی انجام دهند. باید تمرکز خوبی داشته باشیم. در جام حذفی اگر غفلت کنید و تمرکزتان را از دست بدهید جام را از دست می‌دهید. فقط پنج بازی تا رسیدن به جام حذفی فاصله هست و همه دیدارها نیاز به تمرکز دارد. احترام ویژه ای برای تیم حریف قائلیم و امیدوارم که فردا بازی وبی انجام دهیم.
وی تاکید کرد: با تیمی که قطعا دفاع خواهد کرد بازی می کنیم. امیدوارم بازیکنان بدانند که هیچ بازی آسیانی وجود ندارد. تیم ها به همدیگر در فوتبال ایران نزدیک شده اند که از فاصله گل ها هم در هر بازی یک الی دو است. این بازی را می توانیم خوب برگزار کنیم اگر تمرکز و تلاش دسته جمعی و زیادی کنیم.
گل محمدی درباره شگفتی های جام حذفی یادآور شد: اگر غفلت کنیم و غافل شویم چنین دیدارهایی می تواند ما را به دردسر بیندازد.
وی درباره ماموریت نیمه کاره خود برای کسب جام حذفی گفت: جام خیلی مهمی است. هر سال سه جام در لیگ فوتبال کشور داریم که جام حذفی مهم است چون سهمیه آسیایی را به همراه دار.د قطعا تیم ها از این جام برای میانبر استفاده می کنند. تیم های متوسط لیگ امید زیادی برای کسب سهمیه آسیا خواهند داشت. جام حذفی برای ما ارزشمند استو برای کسب ان تا آخرین توان می جنگیم.
او درباره صحبت های صورت گرفته در نشست خبری دیروز استقلالی ها که عنوان کرده بودند در قهرمانی های قبلی به پرسپولیس کمک شده بود، گفت: درباره این موضوع علیرضا اشرف توضیح می دهد.
یحیی درباره روند رو به رشد فنی پرسپولیس در هفته های گذشته لیگ برتر و نوع نگاه او به بازی با ویستا توربین تصریح کرد: در مجموع تیم خوبی هستیم. ذهنیت بازیکنان ما اینقدر قوی است که خیلی از مشکلات و سختی هایی که در این فصل داشتیم با سخت کوشی و تلاش زیاد پشت سر گذاشتیم. به هر حال بازیکنان جدید احتیاج به زمان دارند تا هماهنگ شوند.
سرمربی پرسپولیس گفت: به بازیکنانم گفتم نیاز به باور بیشتر داریم. باید بدانیم از لحاظ فنی یکی از تیم های خوب لیگ برتر هستیم. روند رو به رشد را داریم احساس می کنیم که نسبت به هفته های اول لیگ برتر بهتر شده ایم. تلاش زیادی هم صورت گرفته است. در باشگاه هم تلاش زیادی می شود تا با آرامش کارمان را پیش ببریم.
او با اشاره به مشکل زمین تمرین پرسپولیس گفت: دو سه ماه است دنبال زمین تمرین مناسب هستیم. باید این مشکلات برطرف شود. تیمی هستیم که روی زمین کار تاکتیکی می کنیم و چمن خوب برای تمرین به تیم کمک ویژه ای می کند. اعتماد زیادی در پرسپولیس به همدیگر داریم و امیدواریم بتوانیم به روند را بهتر کنیم.
یحیی درباره احتمال حضور پیام نیازمند در نقل و انتقالات زمستانی یادآور شد: راجع به نقل و انتقالات الان وقت صحبت کردن از آن نیست چونکه تمرکز تیمی واقعا برایمان مهم است.
او درباره اینکه آیا از بازیکنان ذخیره استفاده خواهد کرد یا به اصلی فرصت می دهد خاطرنشان کرد: در فشردگی لیگ برتر به سر می بریم و اختلافی بین نیمکت و بازیکنان اصلی وجود ندارد. امروز هم در تمرین با ترکیبی متفاوت بازی کردیم که راضی بودیم.