امام جمعه گناوه: دولت سیزدهم بارقه امید در مردم ایجاد کرده است
امام جمعه گناوه: دولت سیزدهم بارقه امید در مردم ایجاد کرده است

گناوه آنلاین؛ امام جمعه گناوه گفت: دولت انقلابی آیت الله رئیسی بارقه امید در بین مردم احیا و ایجاد کرده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان افزود: رهبر معظم انقلاب همانگونه که به دولت توصیه کرده در میدان و بین مردم حضور یابد، رئیس جمهوری توانسته عمل به آن کند و روحیه و امید به مردم دهد.

وی اظهارکرد:  اگر امید را در بین مردم نتوانیم جامه عمل بپوشانیم ، آسیب های زیادی به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه باید از ظرفیت و تجارب مدیران که موفق عمل کردند  حداکثر استفاده کنیم، گفت: بدعتی که وجود دارد و در دولت های سابق نهادینه شده حذف صفر تا ۱۰۰ نیروها بوده است که به نفع ممکلت نیست و باید حفظ شوند.

وی بیان کرد: در دولت سیزدهم چنین بدعتی شکسته شده و شاهدیم که وزیر راه و شهرسازی به ریاست سازمان انرژی اتمی منصوب شده است و باید آن را به یک سنت تبدیل کنیم.

رکنی حسینی  افزود: جوانگرایی در مجموعه دولت خوب است اما بنا به فرموده رهبرمعظم انقلاب باید از تجارب دیگران هم استفاده شود.

وی وحدت و همبستگی بین مردم و مسئولان را در برهه کنونی نیاز مبرم کشور دانست و افزود: اعتماد و اتحاد بین مردم و حاکمیت بزرگ ترین ابزار موفقیت یک کشور است که اگر به آن توجه نشود آسیب زا است.

امام جمعه گناوه با تقدیر از فرماندار سابق این شهرستان گفت: ایشان مدیری باتجربه و پاکدست و امانتدار ، در مناصب و مسئولیت های مختلفی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مردم بودند که شایسته تقدیر هستند.

                                                                         امام جمعه گناوه: دولت سیزدهم بارقه امید در مردم ایجاد کرده است

فرماندارسابق گناوه ضمن حلالیت طلبیدن از مردم و مسئولان این شهرستان گفت: از بدو مسئولیت ۴ راهبرد را با توجه به تجارب به دست آمده در دستور کار و اولویت خود برای توسعه و پیشرفت منطقه قرار دادم.

غلامرضا مهرجو افزود: فراهم کردن آرامش و همدلی در فضای عمومی شهر و دست اندرکاران، ملاقات عمومی و تکریم  با مردم، توسعه اقتصادی و آمایش سرزمینی بر اساس ابلاغیه رهبری از راهبردهای مهم در شهرستان گناوه بوده است.

وی گفت: در مدت سکانداری فرمانداری، گام های خوبی در عرصه آبزی پروری، گردشگری ساحلی ، زیباسازی شهری و عمران و آبادانی در روستاها برداشته شد. 

وی از همکاری و تعامل همه مسئولان در خدمت رسانی به مردم این شهرستان که خدمات نظام بوده است،تقدیر کرد .

محمدتقی صفری فرماندار گناوه  هم بر خدمت رسانی خالصانه به مردم با تبعیت از ولایت فقیه تاکید کرد و گفت: همانگونه که در دوران دفاع مقدس با کم ترین امکانات، افتخارات زیادی نصیب کشور شد در این برهه نیز با وحدت  همدلی انقلاب اسلامی را در پهنه جهان گسترش خواهیم داد.

                                                                                 امام جمعه گناوه: دولت سیزدهم بارقه امید در مردم ایجاد کرده است

وی خاطرنشان کرد: به جهانیان اثبات کرده ایم که برای خدمت گزاری به مردم بر پایه دین، ایمان و اتکال به خداوند و تبعیت از ولایت فقیه کارهای بزرگی  انجام شده است و این مسیر تداوم خواهد یافت.

نماینده شورای تامین و فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: مردم نجیب و با اصالت این شهرستان نقش بسزایی در دوران همه عرصه های انقلاب اسلامی ایفا کردند.

سرهنگ شهسوار حاجی پور افزود: این شهرستان در دوران دفاع مقدس با اعزام ۲۷۴۰ رزمنده  به جبهه های حق علیه باطل ، ۵۳ آزاده، ۶۰ جانباز و ۲۳۰ شهید تقدیم میهن و انقلاب کرده است که از شهدای والامقام ۸ سردار سرافزار هستند.

                                                                                                            امام جمعه گناوه: دولت سیزدهم بارقه امید در مردم ایجاد کرده است

وی اظهارکرد: مردم این شهرستان علاوه بر پیشقدم بودن در دوران دفاع مقدس، برای دفاع از حرم زینب (س) در برابر داعشی های تکفیری دو شهید مدافع حرم تقدیم کرده است.

حاجی پور گفت: شهرستان گناوه علاوه بر این افتخارات، نیز شهیده زهرا عبدالهی را در راه سلامت در دوران کرونا تقدیم کرده است.

نماینده شورای تامین گناوه با تقدیر از زحمات برادر دلسوز غلامرضا مهرجو در دوران مسئولیت ، بر آمادگی همکاری شورای تامین با فرماندار جدید تاکید کرد.

                                                         امام جمعه گناوه: دولت سیزدهم بارقه امید در مردم ایجاد کرده است

روح الله یگانه رئیس شورای اسلامی شهرستان گناوه از زحمات فرماندار سابق تقدیر کرد و  گفت: امیدواریم با حضور فرماندار جدید که از نیروهای مخلص و پیشکسوت جهاد و شهادت است، گام های خوبی در توسعه این شهرستان برداریم.

وی اضافه کرد: توجه به راههای مواصلاتی، زیرساخت های بندری، احداث فرودگاه ، بیمارستان جدید و تکمیل فاضلاب گناوه از مطالبه های مردم این شهرستان است.