آموزش و پرورش بوشهر با کمبود مشاور و نیروی خدماتی روبرو است
آموزش و پرورش بوشهر با کمبود مشاور و نیروی خدماتی روبرو است

بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آموزش و پرورش استان با کمبود مشاور و نیروی خدماتی روبرو است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی موحدی عصر سه‌شنبه در مراسم معرفی مدیر آموزش و پرورش جم با تقدیر از زحمات عبدالحسین اعتماد مدیر سابق آموزش و پرورش جم بیان داشت: تکریم فرهنگیان از اولویت‌های کاری است.
موحدی با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان مملکت هستند و تمام دانش آموزان باید محترم شمرده شوند گفت: مبادا عزت نفس دانش آموزی خدشه دار شود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر، نفت را فرصت خوب برای توسعه آموزش و پرورش دانست و تاکید کرد: همه پتروشیمی‌ها و شرکت‌ها در کنار آموزش و پرورش باشند و کمک بی منت کنند. آموزش و پرورش تنها جایی است که تربیت انسان را بر عهده دارد.
موحدی آموزش و پرورش جم را از آموزش و پرورش‌های پویا، دارای وزن و پیشرو استان برشمرد و بیان داشت: می‌توان در همه عرصه‌ها باز هم پیشرفت کند نگاه اداره کل به جم ویژه است.
وی با بیان اینکه هیچ عزل و نصبی بر اساس حب و بغض نخواهد بود ادامه داد: مصالح آموزش و پرورش خط قرمز من خواهد بود و انتصابات نیز در این راستا خواهد بود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر پیرامون انتصاب مدیر جدید آموزش و پرورش جم گفت: در شهرستان اجماعی پیرامون این انتصاب شکل گرفت و از این مدیر استقبال شد همه به وی کمک کنند تا موفق باشند.
موحدی تاکید کرد: از رئیس جدید توقع دارم از توانمندی همه استفاده شود باید تکریم و احترام در اوج باشد، رعایت پیشکسوت‌ها شود، مدیران مدارس محترم شمرده شوند. باید بهترین احترام‌ها نسبت به معلمان انجام گیرد صدر تا ذیل آموزش و پرورش باید احترام باشد.
موحدی با بیان اینکه در زمینه مشاور و نیروی خدماتی در استان کمبود داریم بیان داشت؛ مدیر جدید آموزش و پرورش جم برای رفع مشکلات آموزش و پرورش شهرستان با همکاری شرکت‌ها، امام جمعه و فرماندار و دستگاه‌های اجرایی اقدام کند و انتظار دارم همه دستگاه در کنار آموزش و پرورش باشند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در پایان گفت: افق آموزش و پرورش شهرستان جم را روشن می‌بینم و انشاالله شاهد موفقیت‌های بیشتر دانش آموزان و معلمان شهرستان خواهیم بود.
سید ابوالقاسم حسینی مدیر جدید آموزش و پرورش جم نیز با بیان اینکه تکریم معلم و تعلیم دانش آموز شعار وی است از همه فرهنگیان درخواست کرد در کنار آموزش و پرورش شهرستان باشند.
حسینی همراهی اولیای دانش آموزان را شرط موفقیت دانست و تاکید کرد: برای توسعه آموزش و پرورش برنامه‌های خوبی دارم که اجرا خواهم کرد.
گفتنی است در این مراسم از زحمات عبدالحسین اعتماد تجلیل و سید ابوالقاسم حسینی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان جم معرفی شد.
در این مراسم حسین محدثی و فاطمه رشیدی به نمایندگی از فرهنگیان جم مشکلات آموزش و پرورش شهرستان را به تفضیل عنوان کردند.