پنجره تراکتور را «اروین» بست نه «حمزاوی»/ از قبل محروم بودیم!
پنجره تراکتور را «اروین» بست نه «حمزاوی»/ از قبل محروم بودیم!

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ نصیرزاده در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور که فدراسیون فوتبال دلیل آن را شکایت عکاشه حمزاوی عنوان کرده بود، توضیحاتی ارائه کرد. نصیرزاده گفت: حمزاوی گفته پولم را می‌خواهم. دوستان در فضای مجازی به خود من و مالک باشگاه تراکتور هتاکی می‌کنند. من که به بازیکن پول […]

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ نصیرزاده در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور که فدراسیون فوتبال دلیل آن را شکایت عکاشه حمزاوی عنوان کرده بود، توضیحاتی ارائه کرد.
نصیرزاده گفت: حمزاوی گفته پولم را می‌خواهم. دوستان در فضای مجازی به خود من و مالک باشگاه تراکتور هتاکی می‌کنند. من که به بازیکن پول نمی‌دهم. به من ارتباطی ندارد.
وی با بیان اینکه باشگاه تراکتور پیش از این در توافق به «دلشات» و پرداخت پول به «پاتریک» و «استوکس» دنبال باز کردن پنجره نقل و انتقالات بوده است، گفت: «میمبلا» مقیم کشور پرو است و پولی که برای او تزریق شد از طریق سانترال بانک آمریکا بود. چون این پول به دلار بود، متوقف شد تا جستجو کنند و این باعث تاخیر شد.
عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور تصریح کرد: من در حوزه فنی تصمیم گیرنده و متخصص نیستم. بازیکنانی که می‌خواستیم بگیریم می‌گفتند پنجره شما بسته است و ترجیح می‌دادند به تیم‌هایی بروند که پنجره اش باز است.
نصیرزاده که با رادیو تهران گفتگو می‌کرد، یادآور شد: دقایق پایانی که پنجره تراکتور باز شد، نامه‌ای درباره «پاتریک» کمک مربی «لیکنز» آمد که در این نامه گفته شده بود از همین امروز پنجره را ببندید. دقایق پایانی بسیار پر استرس بود. باشگاه ۲ میلیون یورو به این افراد پول داد.
وی خاطرنشان کرد: الان هم پنجره تراکتور را حمزای نبسته است. پیش از او «اروین» پنجره را بسته بود. تیم ما یارگیری کرد و بلافاصله اروین پنجره بست و حمزاوی هم به آن اضافه شد. الان سه نفر طلب دارند: اروین، فورچونه و حمزاوی. احتمالاً از وکلای آنها دعوت می‌شود تا توافق کنند و پول بدهند تا پنجره باز شود.
عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور در خصوص «سولدو» سرمربی این تیم هم گفت: سولدو خیلی دیسیپلین دارد. او حتی به دستیارانش هم می‌گوید اگر تلفن همراه به تمرین آوردید، خودتان از تمرین بروید.
نصیرزاده در خصوص حمایت از سولدو و ماجراهای کنار خط نیامدن او هنگام برگزاری مسابقات، گفت: «جان توشاک» هم کنار خط نمی‌آمد و حتی به رضا مهاجری می‌گفت کنار خط نرو. روحیات ایرانی‌ها این‌طور نیست. الان هم فاضلی یا حسین خطیبی کنار خط می‌روند. سولدو مربی فنی و با اعتباری است.