قطعی شدن دو سهمیه دیگر برای مرحله پلی آف
قطعی شدن دو سهمیه دیگر برای مرحله پلی آف

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست‌ویکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز چهارشنبه با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری شد. تیم‌های پاس گرگان، پیکان تهران، شهداب یزد، نیان الکترونیک خراسان، شهرداری گنبد، هورسان رامسر و مس رفسنجان در دیدارهای این هفته مقابل حریفان به پیروزی […]

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست‌ویکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز چهارشنبه با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری شد.
تیم‌های پاس گرگان، پیکان تهران، شهداب یزد، نیان الکترونیک خراسان، شهرداری گنبد، هورسان رامسر و مس رفسنجان در دیدارهای این هفته مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.
در پایان این هفته تیم‌های شهداب یزد و پیکان تهران نیز سهمیه حضور در مرحله پلی‌آف را به دست آوردند تا با تیم لبنیات هراز آمل که در هفته بیستم، سهمیه خود را قطعی کرده بود، در مجموع سه تیم مشخص شده مرحله یک چهارم نهایی باشند.
از سوی دیگر با توجه به این‌که دو تیم مس رفسنجان و سایپا تهران دیگر امیدی برای صعود به جمع هشت تیم برتر ندارند، ۹ تیم دیگر در پنج هفته باقی مانده برای پنج سهمیه مرحله پلی‌آف تلاش خواهند کرد.
یکی از چالش‌های مسابقات امسال برای تیم‌های پایین جدولی، تلاش آن‌ها برای کسب رتبه‌های نهم و دهم است، زیرا تیم‌های یازدهم تا چهاردهم جدول باید در پلی‌آف انتهای جدولی برای تعیین دو تیم صعود کننده به دست یک شرکت کنند و این موضوع رقابت شش تیم انتهای جدول را با بیشتر کرده است.
نتایج کامل دیدارهای هفته بیست‌ویکم لیگ برتر مردان به قرار زیر است:
پاس گرگان ۳ – شهرداری ارومیه صفر (۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۲)
شهرداری گنبد ۳ – گیتی‌پسند اصفهان یک (۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱)
پیکان تهران ۳ – لبنیات هراز آمل ۲ (۲۵ بر ۱۶، ۲۶ بر ۲۸، ۲۵ بر ۱۶، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۸)
فولاد سیرجان ایرانیان یک – شهداب یزد ۳ (۲۵ بر ۲۳، ۱۸ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)
راه‌یاب ملل مریوان صفر – نیان الکترونیک خراسان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)
ایفاسرام اردکان ۲ – مس رفسنجان ۳ (۲۸ بر ۳۰، ۲۰ بر ۲۵، ۳۴ بر ۳۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۳ بر ۱۵)
هورسان رامسر ۳ – سایپا تهران صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱)