دومین جشنواره عکس هفته محیط زیست بوشهر برگزار می‌شود
دومین جشنواره عکس هفته محیط زیست بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر- فراخوان دومین جشنواره عکس هفته محیط زیست با موضوع حیات وحش ایران منتشر شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هنر عکاسی از طبیعت و حیات وحش نقشی مهم در ارتقا فرهنگ حفاظت از محیط زیست دارد.
فرهاد قلی نژاد افزود: بدین منظور برای دومین سال و در راستای نهادینه کردن شعار دوربین عکاسی به جای تفنگ در طبیعت و حمایت از عکاسان حیات وحش و محیط زیست و کمک به معرفی حیات وحش ایران، دبیرخانه این جشنواره در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوشهر فعال گردید. علاقمندان می‌توانند تا دهم خرداد سال جاری آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوشهر و مدیر اجرایی این جشنواره، نیز گفت: تلاش شده است تا این جشنواره نسبت به جشنواره قبل، هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ محتوا، بهبود داشته باشد
صادق پور سالم افزود: به این منظور با همفکری از اساتید این حوزه و قبول دبیری جشنواره توسط عکاس طبیعت جناب آقای دربندی امیدواریم شاهد برپایی این جشنواره در خور نام محیط زیست و فعالان این حوزه باشیم. از همه علاقه مندان خواهشمندم آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.
وی گفت: جشنواره عکس هفته محیط زیست که برای سال دوم فعالیت خود را آغاز کرده در دو بخش حیات وحش و آلودگی‌های محیط زیست آثار عکاسان را از کل کشور دریافت خواهد کرد و این جشنواره جوایزی ارزنده را برای علاقمندان این حوزه در نظر گرفته است.