دستگاه‌های اجرایی جزیره خارگ در حالت آماده باش کامل باشند
دستگاه‌های اجرایی جزیره خارگ در حالت آماده باش کامل باشند

بوشهر- بخشدار ویژه خارگ گفت: با توجه به اخطاریه هواشناسی و وضعیت قرمز تمامی دستگاه‌های اجرایی جزیره خرگ در حالت آماده باش کامل باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا دشتی زاده شنبه شب در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران بخش ویژه خارگ اظهار داشت: با عنایت به اعلان اخطاریه هواشناسی و وضعیت قرمز تمامی دستگاه‌های اجرایی جزیره در حالت آماده باش کامل باشند.
بخشدار ویژه خارگ افزود: با هماهنگی و هم افزایی به وجود آمده تمامی امکانات شرکت‌های نفتی و پتروشیمی و همچنین بخش خصوصی این جزیره در آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز با پشتیبانی یکدیگر اقدام کنند.
نماینده عالی دولت در بخش ویژه خارگ تصریح کرد: با عنایت به شرایط خاص جغرافیایی جزیره ناجی اداره بندر و دریانوردی خارگ آمادگی لازم جهت امدادرسانی دریایی در محدوده مشخص شده را دارد و همچنین به ادارات زیرمجموعه حوزه دریایی اعلام شده تا ۴۸ ساعت آینده از خروج هرگونه شناور و… جلوگیری به عمل آورند.

دشتی زاده با اشاره به آب گرفتگی معابر در محدوده شهری خاطر نشان کرد: در آینده نزدیک باید اقدامات لازم در مورد نقاطی که در حوزه آب گرفتگی منفعل هستند توسط تمامی دستگاه‌ها ب عمل خواهد آمد.
بخشدار ویژه خارگ گفت: با همت جهادی نیروهای خدوم شاغل در این جزیره راهبردی هم اکنون تمامی دستگاه‌های دولتی در حال خدمت رسانی بر اساس وظایف خود هستند.