جزئیاتی از انتقال سردار به لیون/ سفر خانواده آزمون به فرانسه
جزئیاتی از انتقال سردار به لیون/ سفر خانواده آزمون به فرانسه

به گزارش خبرنگار مهر، نشریه اکیپ فرانسه روز گذشته خبر داد که سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ به توافق رسیده است و قراردادی چهار ساله تا سال ۲۰۲۶ با آزمون امضا شده است. طبق اعلام «هوگو گیله» خبرنگار نشریه اکیپ، حتی خانواده این مهاجم ۲۶ ساله برای یافتن محل اقامت سردار […]

به گزارش خبرنگار مهر، نشریه اکیپ فرانسه روز گذشته خبر داد که سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ به توافق رسیده است و قراردادی چهار ساله تا سال ۲۰۲۶ با آزمون امضا شده است.

طبق اعلام «هوگو گیله» خبرنگار نشریه اکیپ، حتی خانواده این مهاجم ۲۶ ساله برای یافتن محل اقامت سردار آزمون به لیون سفر کرده‌اند.

المپیک لیون در حال حاضر در تلاش است تا برای تکمیل پروسه انتقال آزمون در زمستان، با باشگاه زنیت به توافق برسد.

باشگاه زنیت تابستان گذشته برای فروش آزمون سازش ناپذیر بود. طرف روسی برای فروش آزمون مبلغی در حدود ۲۰ میلیون یورو درخواست کرد. حالا که قرارداد آزمون با زنیت در تابستان تمام می‌شود و زنیت نفعی از انتقال او در تابستان نمی‌برد، به نظر می‌رسد این باشگاه روسی باید انعطاف بیشتری داشته باشد.

ورود آزمون به تیم المپیک یک خبر عالی برای «پیتر بوس» سرمربی هلندی لیون است که خط حمله تیمش نیاز به تقویت دارد. حداقل سه بازیکن آفریقایی تیم لیون در زمستان برای حضور در جام ملت‌های آفریقا، این تیم را ترک می‌کنند و آزمون می‌تواند خط حمله تیم بوس را تقویت کند؛ به شرطی که لیون با زنیت برای جذب آزمون در نقل و انتقالات زمستانی به توافق برسد.