بسیج پرچمدار نهضت معمار کبیر انقلاب است
بسیج پرچمدار نهضت معمار کبیر انقلاب است

گناوه – ایرنا – جانشین فرماندهی قرارگاه عملیاتی جنوب کشور گفت: بسیج نهادی مقدس برپایه ایثار و تواضع و مجاهدت و پرچمدار نهضت معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، سردار محمدتقی صفری روز چهارشنبه در رزمایش و نمایش  ” اقتدار بسیجیان” در مصلای جمعه گناوه افزود: بسیج از جوهره وجودی انسان‌های مومن و الهی به فرمان بزرگمرد تاریخ اسلام بعد از ائمه اطهار(ع) تشکیل تا از انقلاب شکوهمند اسلامی و مملکت پاسداری کند.

وی اظهارداشت: امام راحل حکومتی را برپایه اسلام، آزادی، استقلال برای همه آزادگان جهان ترسیم کرد که روز به روز بر شوکت و عزت آن افزوده می‌شود.

صفری گفت: بسیج شمشیر ذوالفقار امام و رهبر معظم انقلاب در همه عرصه‌ها برای اسلام مجاهدت و دفاع می‌کند.

سردار صفری افزود: بسیجیان برای احیا و استمرار دین مبین اسلام و دستورات الهی به فرمان امام راحل و رهبرفررزانه انقلاب در عرصه‌های مختلف حضور یافتند و حماسه و افتخارات زیادی آفریدند.

جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب کشور بیان کرد: بسیج، خاری در چشم دشنمان و کوردلان و بویژه استکبار جهانی است که با آگاهی به اسلام و قانون و فداکاری و ایثار از کیان میهن و اسلام و انقلاب محفاظت و پاسداری می‌کند.

                                                                                                   بسیج پرچمدار نهضت معمار کبیر انقلاب است

وی اظهارداشت: جوانان امروز کشور از جوانان نسل اول انقلاب که اقدام به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا کردند، الگوگیری کرده و اجازه نمی‌دهند که دشمنان به  مکلت و نظام خدشه ای وارد کنند.

صفری ادامه داد: دشمن نحوه مبارزه با نظام و ملت غیور ایران را تغییر داده و گروهای ملحد و تکفیری نظیر گروه ترویستی و جنایتکار داعش را تربیت کرد که به نام اسلام، علیه این دین بایستند، اما از این طریق نیز شکست مفتضحانه ای خورد.

وی بیان کرد: درحالیکه داعش بر ۷۵ درصد کشور سوریه و بخشی عظیمی از عراق مسلط بود و جنایت‌های زیادی را مرتکب شد، با فرماندهی سردار دل‌ها شهید قاسم سلیمانی تربیت شده مکتب امام راحل و رهبرمعظم انقلاب و بسیجیان جان برکف،آنها را متحمل شکست سنگین و نابود کردند.

جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب کشور، بر تبعیت آحاد جامعه بویژه بسیجیان از ولایت فقیه تاکید کرد و گفت: به اذن الهی و هدایت و درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب، کشور از توطئه‌‍ها و شبیخون فرهنگی به سلامتی عبور خواهد کرد.

صفری ادامه داد:  مردم امیدوار باشند که کشور در عرصه اقتصادی همانند دوران دفاع مقدس که با کم ترین امکانات و تجهیزات به پیروزی رسید، در این برهه با درایت رهبر معظم انقلاب و مدیریت دولت خدمتگزار و صادق پیروز و برمشکلات فایق خواهیم آمد.

                                                                                                 بسیج پرچمدار نهضت معمار کبیر انقلاب است

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: بسیج، سرمایه اجتماعی و قدرت نرم مردم و انقلابی است که با تکیه بر خداوند روز به روز بر اقتدار و امنیت کشور افزوده می‌شود.

سرهنگ شهسوار حاجی پور افز.د: دشمن از بسیج و تفکر بسیجی به شدت ترس و واهمه دارد زیرا که روحیه و ازخودگذشتگی بسیجیان را کامل شناخته است و می‌داند که توان ایستادگی در برابر این شجره طیبه را ندارد.

وی اظهارکرد: کارنامه شجره طیبه بسیج بر همگان آشکار و به اثبات رسیده است و هر کجا تفکر و روحیه بسیجی حاکم باشد، بر مشکلات فایق خواهیم شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: برای گره گشایی در رفع مشکلات باید تفکر ناب بسیج در زندگی و کسب و کارها جاری شود.